футбол чемпіонат росії 2017 2018 турнірна таблиця розклад

футбол чемпіонат росії 2017 2018 турнірна таблиця розклад

Чемпіонат Росії Прем'єр-ліга 2018


Календар і результати 2017-2018.

15.07.2017 Урал 1: 1 Ростов

15.07.2017 Тосно 0: 1 Уфа

15.07.2017 Анжи 1: 3 ЦСКА

16.07.2017 СКА-Хабаровськ 0: 2 Зеніт

16.07.2017 Рубін 1: 2 Краснодар

16.07.2017 Ахмат 1: 0 Амкар

18.07.2017 Локомотив М 1: 0 Арсенал Т

18.07.2017 Динамо М 2: 2 Спартак М

21.07.2017 Анжи 1: 0 Амкар

21.07.2017 ЦСКА 1: 3 Локомотив М

22.07.2017 Зеніт 2: 1 Рубін

22.07.2017 Краснодар 2: 0 Тосно

23.07.2017 Уфа 0: 0 Спартак М

23.07.2017 Динамо М 0: 1 Урал

23.07.2017 Ростов 0: 1 Ахмат

24.07.2017 Арсенал Т 1: 0 СКА-Хабаровськ

29.07.2017 Урал 1: 1 Уфа

29.07.2017 ЦСКА 2: 0 СКА-Хабаровськ

29.07.2017 Рубін 2: 1 Арсенал Т

29.07.2017 Ахмат 2: 0 Динамо М

30.07.2017 Амкар 0: 1 Ростов

30.07.2017 Локомотив М 1: 0 Анжи

30.07.2017 Тосно 0: 1 Зеніт

31.07.2017 Спартак М 2: 0 Краснодар

04.08.2017 Анжи 0: 1 Ростов

05.08.2017 Уфа 3: 2 Ахмат

05.08.2017 Динамо М 3: 0 Амкар

05.08.2017 Локомотив М 1: 0 СКА-Хабаровськ

06.08.2017 Арсенал Т 1: 2 Тосно

06.08.2017 ЦСКА 1: 2 Рубін

06.08.2017 Зеніт 5: 1 Спартак М

06.08.2017 Краснодар 1: 1 Урал

08.08.2017 СКА-Хабаровськ 2: 0 Анжи

08.08.2017 Амкар 0: 0 Уфа

09.08.2017 Урал 1: 1 Зеніт

09.08.2017 Спартак М 2: 0 Арсенал Т

09.08.2017 Рубін 1: 1 Локомотив М

09.08.2017 Тосно 1: 2 ЦСКА

09.08.2017 Ростов 1: 0 Динамо М

10.08.2017 Ахмат 2: 3 Краснодар

12.08.2017 Уфа 1: 4 Ростов

12.08.2017 ЦСКА 2: 1 Спартак М

12.08.2017 Анжи 1: 3 Динамо М

13.08.2017 СКА-Хабаровськ 1: 1 Рубін

13.08.2017 Локомотив М 0: 2 Тосно

13.08.2017 Зеніт 4: 0 Ахмат

13.08.2017 Краснодар 1: 1 Амкар

14.08.2017 Арсенал Т 2: 2 Урал

18.08.2017 Тосно 0: 0 СКА-Хабаровськ

19.08.2017 Урал 0: 0 ЦСКА

19.08.2017 Спартак М 3: 4 Локомотив М

19.08.2017 Рубін 6: 0 Анжи

20.08.2017 Амкар 0: 1 Зеніт

20.08.2017 Динамо М 1: 1 Уфа

20.08.2017 Ростов 0: 0 Краснодар

21.08.2017 Ахмат 1: 2 Арсенал Т

25.08.2017 Анжи 1: 0 Уфа

26.08.2017 Арсенал Т 0: 1 Амкар

26.08.2017 Рубін 1: 0 Тосно

26.08.2017 Локомотив М 2: 1 Урал

27.08.2017 СКА-Хабаровськ 0: 0 Спартак М

27.08.2017 ЦСКА 0: 1 Ахмат

27.08.2017 Зеніт 0: 0 Ростов

27.08.2017 Краснодар 2: 0 Динамо М

08.09.2017 Амкар 0: 1 ЦСКА

09.09.2017 Тосно 2: 2 Анжи

09.09.2017 Спартак М 1: 0 Рубін

09.09.2017 Ростов 2: 2 Арсенал Т

10.09.2017 Ахмат 1: 1 Локомотив М

10.09.2017 Динамо М 0: 0 Зеніт

10.09.2017 Уфа 0: 1 Краснодар

11.09.2017 Урал 1: 1 СКА-Хабаровськ

15.09.2017 Арсенал Т 1: 0 Динамо М

16.09.2017 Анжи 1: 5 Краснодар

16.09.2017 ЦСКА 2: 0 Ростов

17.09.2017 СКА-Хабаровськ 2: 2 Ахмат

17.09.2017 Рубін 0: 1 Урал

17.09.2017 Тосно 2: 2 Спартак М

18.09.2017 Локомотив М 0: 1 Амкар

18.09.2017 Зеніт 3: 0 Уфа

23.09.2017 Спартак М 2: 2 Анжи

23.09.2017 Динамо М 0: 0 ЦСКА

24.09.2017 Ростов 0: 1 Локомотив М

24.09.2017 Урал 3: 1 Тосно

24.09.2017 Уфа 1: 0 Арсенал Т

24.09.2017 Амкар 3: 0 СКА-Хабаровськ

24.09.2017 Ахмат 1: 0 Рубін

24.09.2017 Краснодар 0: 2 Зеніт

29.09.2017 Арсенал Т 1: 0 Краснодар

30.09.2017 Спартак М 2: 0 Урал

30.09.2017 СКА-Хабаровськ 2: 1 Ростов

30.09.2017 Рубін 0: 1 Амкар

30.09.2017 Тосно 1: 0 Ахмат

01.10.2017 Анжи 2: 2 Зеніт

01.10.2017 Локомотив М 3: 0 Динамо М

01.10.2017 ЦСКА 0: 0 Уфа

13.10.2017 Ахмат 1: 2 Спартак М

14.10.2017 Урал 2: 1 Анжи

14.10.2017 Краснодар 0: 1 ЦСКА

14.10.2017 Динамо М 2: 0 СКА-Хабаровськ

15.10.2017 Уфа 1: 0 Локомотив М

15.10.2017 Ростов 0: 1 Рубін

15.10.2017 Зеніт 0: 1 Арсенал Т

16.10.2017 Амкар 0: 0 Тосно

21.10.2017 Рубін 0: 0 Динамо М

21.10.2017 Тосно 1: 1 Ростов

21.10.2017 Спартак М 0: 0 Амкар

21.10.2017 СКА-Хабаровськ 2: 2 Уфа

22.10.2017 Анжи 3: 2 Арсенал Т

22.10.2017 Урал 2: 0 Ахмат

22.10.2017 ЦСКА 0: 0 Зеніт

23.10.2017 Локомотив М 2: 0 Краснодар

27.10.2017 Арсенал Т 1: 0 ЦСКА

28.10.2017 Ростов 2: 2 Спартак М

29.10.2017 Зеніт 0: 3 Локомотив М

29.10.2017 Краснодар 4: 1 СКА-Хабаровськ

29.10.2017 Динамо М 0: 1 Тосно

29.10.2017 Амкар 1: 1 Урал

30.10.2017 Ахмат 1: 1 Анжи

30.10.2017 Уфа 2: 1 Рубін

03.11.2017 Урал 2: 2 Динамо М

04.11.2017 Тосно 1: 3 Краснодар

04.11.2017 Ахмат 1: 0 Ростов

05.11.2017 Амкар 1: 2 Анжи

05.11.2017 Локомотив М 2: 2 ЦСКА

05.11.2017 СКА-Хабаровськ 1: 2 Арсенал Т

05.11.2017 Рубін 0: 0 Зеніт

05.11.2017 Спартак М 3: 1 Уфа

18.11.2017 СКА-Хабаровськ 2: 4 ЦСКА

19.11.2017 Арсенал Т 0: 0 Рубін

19.11.2017 Краснодар 1: 4 Спартак М

19.11.2017 Динамо М 1: 1 Ахмат

19.11.2017 Ростов 0: 0 Амкар

19.11.2017 Уфа 2: 0 Урал

19.11.2017 Анжи 0: 1 Локомотив М

19.11.2017 Зеніт 5: 0 Тосно

24.11.2017 Амкар 2: 1 Динамо М

25.11.2017 Тосно 3: 2 Арсенал Т

25.11.2017 Ахмат 2: 1 Уфа

26.11.2017 Ростов 2: 0 Анжи

26.11.2017 Урал 0: 1 Краснодар

26.11.2017 Рубін 0: 1 ЦСКА

27.11.2017 СКА-Хабаровськ 1: 2 Локомотив М

27.11.2017 Спартак М 3: 1 Зеніт

01.12.2017 ЦСКА 6: 0 Тосно

01.12.2017 Арсенал Т 0: 1 Спартак М

02.12.2017 Динамо М 2: 0 Ростов

02.12.2017 Локомотив М 1: 0 Рубін

02.12.2017 Зеніт 2: 1 Урал

03.12.2017 Анжи 4: 0 СКА-Хабаровськ

03.12.2017 Краснодар 3: 2 Ахмат

03.12.2017 Уфа 3: 0 Амкар

08.12.2017 Урал 1: 1 Арсенал Т

09.12.2017 Динамо М 2: 0 Анжи

09.12.2017 Рубін 3: 1 СКА-Хабаровськ

10.12.2017 Спартак М 3: 0 ЦСКА

10.12.2017 Амкар 1: 3 Краснодар

10.12.2017 Ростов 1: 0 Уфа

10.12.2017 Ахмат 0: 0 Зеніт

10.12.2017 Тосно 1: 3 Локомотив М

02.03.2018 Анжи 1: 1 Рубін

03.03.2018 Краснодар 3: 1 Ростов

03.03.2018 ЦСКА 1: 0 Урал

03.03.2018 Зеніт 0: 0 Амкар

04.03.2018 СКА-Хабаровськ 0: 1 Тосно

04.03.2018 Локомотив М 0: 0 Спартак М

04.03.2018 Арсенал Т 1: 0 Ахмат

04.03.2018 Уфа 1: 1 Динамо М

09.03.2018 Амкар 0: 2 Арсенал Т

10.03.2018 Уфа 3: 2 Анжи

10.03.2018 Тосно 0: 1 Рубін

10.03.2018 Динамо М 0: 0 Краснодар

11.03.2018 Ахмат 0: 3 ЦСКА

11.03.2018 Спартак М 1: 0 СКА-Хабаровськ

11.03.2018 Ростов 0: 0 Зеніт

12.03.2018 Урал 0: 2 Локомотив М

17.03.2018 Анжи 2: 0 Тосно

17.03.2018 СКА-Хабаровськ 0: 3 Урал

17.03.2018 Рубін 1: 2 Спартак М

17.03.2018 Арсенал Т 2: 2 Ростов

17.03.2018 Краснодар 0: 1 Уфа

18.03.2018 Локомотив М: Ахмат

18.03.2018 ЦСКА: Амкар

18.03.2018 Зеніт: Динамо М

01.04.2018 Краснодар: Анжи

01.04.2018 Амкар: Локомотив М

01.04.2018 Ахмат: СКА-Хабаровськ

01.04.2018 Урал: Рубін

01.04.2018 Спартак М: Тосно

01.04.2018 Ростов: ЦСКА

01.04.2018 Динамо М: Арсенал Т

01.04.2018 Уфа: Зеніт

08.04.2018 Анжи: Спартак М

08.04.2018 Локомотив М: Ростов

08.04.2018 СКА-Хабаровськ: Амкар

08.04.2018 Рубін: Ахмат

08.04.2018 Тосно: Урал

08.04.2018 ЦСКА: Динамо М

08.04.2018 Арсенал Т: Уфа

08.04.2018 Зеніт: Краснодар

15.04.2018 Зеніт: Анжи

15.04.2018 Динамо М: Локомотив М

15.04.2018 Ростов: СКА-Хабаровськ

15.04.2018 Амкар: Рубін

15.04.2018 Ахмат: Тосно

15.04.2018 Урал: Спартак М

15.04.2018 Уфа: ЦСКА

15.04.2018 Краснодар: Арсенал Т

22.04.2018 Анжи: Урал

22.04.2018 Локомотив М: Уфа

22.04.2018 СКА-Хабаровськ: Динамо М

22.04.2018 Рубін: Ростов

22.04.2018 Тосно: Амкар

22.04.2018 Спартак М: Ахмат

22.04.2018 ЦСКА: Краснодар

22.04.2018 Арсенал Т: Зеніт

29.04.2018 Арсенал Т: Анжи

29.04.2018 Краснодар: Локомотив М

29.04.2018 Уфа: СКА-Хабаровськ

29.04.2018 Динамо М: Рубін

29.04.2018 Ростов: Тосно

29.04.2018 Амкар: Спартак М

29.04.2018 Ахмат: Урал

29.04.2018 Зеніт: ЦСКА

06.05.2018 Анжи: Ахмат

06.05.2018 Локомотив М: Зеніт

06.05.2018 СКА-Хабаровськ: Краснодар

06.05.2018 Рубін: Уфа

06.05.2018 Тосно: Динамо М

06.05.2018 Спартак М: Ростов

06.05.2018 Урал: Амкар

06.05.2018 ЦСКА: Арсенал Т

13.05.2018 ЦСКА: Анжи

13.05.2018 Арсенал Т: Локомотив М

13.05.2018 Зеніт: СКА-Хабаровськ

13.05.2018 Краснодар: Рубін

13.05.2018 Уфа: Тосно

13.05.2018 Ростов: Урал

13.05.2018 Амкар: Ахмат

13.05.2018 Спартак М: Динамо М

Всі прогнози на сайті несуть виключно гіпотетичний, спортивний характер.

Футбол чемпіонат росії 2017 2018 турнірна таблиця розклад

Ви знаходитесь на мобільній версії сайту.

Чемпіонат Росії Росгосстрах

Молодіжна першість Олімп Кубок Росії Суперкубок Росії

Live Прем'єр-ліга 2017/2018 результати, футбол Росія: результати, матчі, таблиці

Футбол »Росія» Прем'єр-ліга »2017/2018

  • останні результати

ZA ÷ РОСІЯ: Прем'єр-ліга¬ZEE ÷ YacqHHdS¬ZB ÷ 158¬ZY ÷ Россія¬ZC ÷ 0hpiByJ1¬ZD ÷ p¬ZE ÷ hdM4QuuS¬ZF ÷ 0¬ZO ÷ 0¬ZG ÷ 1¬ZH ÷ 158_YacqHHdS¬ZJ ÷ 2¬ZL ÷ / football / russia / premier-league / ¬ZX ÷ 00Росія 006Россія0000000000169000Премьер-ліга012р-ліга000¬ZCC ÷ 0¬ZAF ÷ Россія¬

AA ÷ UmOfFMHD¬AD ÷ 1521302400¬ADE ÷ 1521302400¬AB ÷ 3¬CR ÷ 3¬AC ÷ 3¬CX ÷ Рубін¬ER ÷ Тур 23¬RW ÷ 0¬AX ÷ 1¬BX ÷ -1¬WQ ÷ ¬WM ÷ RUB¬AE ÷ Рубін¬JA ÷ fXWFIzM7¬WU ÷ rubin-kazan¬AG ÷ 1¬BA ÷ 0¬BC ÷ 1¬WN ÷ SPA¬AF ÷ Спартак Москва¬JB ÷ 8zLcsKb8¬WV ÷ spartak-moscow¬AS ÷ 2¬AZ ÷ 2¬AH ÷ 2¬BB ÷ 1¬BD ÷ 1¬AW ÷ 1¬

AA ÷ AoC46njt¬AD ÷ 1521284400¬ADE ÷ 1521284400¬AB ÷ 3¬CR ÷ 3¬AC ÷ 3¬CX ÷ Арсенал Тула¬ER ÷ Тур 23¬RW ÷ 0¬AX ÷ 1¬BX ÷ -1¬WQ ÷ ¬ WN ÷ ROS¬AF ÷ Ростов¬JB ÷ 8YuvNkDg¬WV ÷ fk-rostov¬AS ÷ 0¬AZ ÷ 0¬AH ÷ 2¬BB ÷ 2¬BD ÷ 0¬WM ÷ ARS¬AE ÷ Арсенал Тула¬JA ÷ vayzOVcm ¬WU ÷ arsenal-tula¬AS ÷ 0¬AZ ÷ 0¬AG ÷ 2¬BA ÷ 1¬BC ÷ 1¬AW ÷ 1¬

AA ÷ 8KfD2qY7¬AD ÷ 1520863200¬ADE ÷ 1520863200¬AB ÷ 3¬CR ÷ 3¬AC ÷ 3¬CX ÷ Урал¬ER ÷ Тур 22¬RW ÷ 0¬AX ÷ 1¬BX ÷ -1¬WQ ÷ ¬WM ÷ URA¬AE ÷ Урал¬JA ÷ WGvigKhd¬WU ÷ ural¬AG ÷ 0¬BA ÷ 0¬BC ÷ 0¬WN ÷ LOK¬AF ÷ Локомотив Москва¬JB ÷ KWXYH3Vd¬WV ÷ lokomotiv-moscow¬AS ÷ 2¬ AZ ÷ 2¬AH ÷ 2¬BB ÷ 2¬BD ÷ 0¬AW ÷ 1¬

AA ÷ dzleRSA8¬AD ÷ 1520784000¬ADE ÷ 1520784000¬AB ÷ 3¬CR ÷ 3¬AC ÷ 3¬CX ÷ Спартак Москва¬ER ÷ Тур 22¬RW ÷ 0¬AX ÷ 1¬BX ÷ -1¬WQ ÷ ¬ WM ÷ SPA¬AE ÷ Спартак Москва¬JA ÷ bNWxHNp3¬WU ÷ spartak-moscow¬AS ÷ 1¬AZ ÷ 1¬AG ÷ 1¬BA ÷ 0¬BC ÷ 1¬WN ÷ SKA¬AF ÷ СКА-Хабаровск¬JB ÷ tnMsGs09¬WV ÷ ska-khabarovsk¬AH ÷ 0¬BB ÷ 0¬BD ÷ 0¬AW ÷ 1¬

AA ÷ QeRwJ4Il¬AD ÷ 1520688600¬ADE ÷ 1520688600¬AB ÷ 3¬CR ÷ 3¬AC ÷ 3¬CX ÷ Динамо Москва¬ER ÷ Тур 22¬RW ÷ 0¬AX ÷ 1¬BX ÷ -1¬WQ ÷ ¬ WM ÷ DYN¬AE ÷ Динамо Москва¬JA ÷ YuoLT0U8¬WU ÷ dynamo-moscow¬AS ÷ 0¬AZ ÷ 0¬AG ÷ 0¬BA ÷ 0¬BC ÷ 0¬WN ÷ KRA¬AF ÷ Краснодар¬JB ÷ SGaOSKqF ¬WV ÷ krasnodar¬AS ÷ 0¬AZ ÷ 0¬AH ÷ 0¬BB ÷ 0¬BD ÷ 0¬AW ÷ 1¬

AA ÷ UPu8OQfR¬AD ÷ 1520593200¬ADE ÷ 1520593200¬AB ÷ 3¬CR ÷ 3¬AC ÷ 3¬CX ÷ Амкар¬ER ÷ Тур 22¬RW ÷ 0¬AX ÷ 1¬BX ÷ -1¬WQ ÷ ¬WM ÷ AMK¬AE ÷ Амкар¬JA ÷ pK4Q7J7k¬WU ÷ amkar¬AJ ÷ 2¬AG ÷ 0¬BA ÷ 0¬BC ÷ 0¬WN ÷ ARS¬AF ÷ Арсенал Тула¬JB ÷ vs4U6wNe¬WV ÷ arsenal-tula¬ AS ÷ 2¬AZ ÷ 2¬AH ÷ 2¬BB ÷ 1¬BD ÷ 1¬AW ÷ 1¬

AA ÷ xWGUA7QR¬AD ÷ 1520179200¬ADE ÷ 1520179200¬AB ÷ 3¬CR ÷ 3¬AC ÷ 3¬CX ÷ Арсенал Тула¬ER ÷ Тур 21¬RW ÷ 0¬AX ÷ 1¬BX ÷ -1¬WQ ÷ ¬ WM ÷ ARS¬AE ÷ Арсенал Тула¬JA ÷ Wf3Gts9j¬WU ÷ arsenal-tula¬AS ÷ 1¬AZ ÷ 1¬AG ÷ 1¬BA ÷ 0¬BC ÷ 1¬WN ÷ AKH¬AF ÷ Ахмат¬JB ÷ Yasa5Qoi ¬WV ÷ akhmat-grozny¬AK ÷ 1¬AH ÷ 0¬BB ÷ 0¬BD ÷ 0¬AW ÷ 1¬

AA ÷ WIoUCTeF¬AD ÷ 1520170200¬ADE ÷ 1520170200¬AB ÷ 3¬CR ÷ 3¬AC ÷ 3¬CX ÷ Локомотив Москва¬ER ÷ Тур 21¬RW ÷ 0¬AX ÷ 1¬BX ÷ -1¬WQ ÷ ¬ WM ÷ LOK¬AE ÷ Локомотив Москва¬JA ÷ vcOylPGG¬WU ÷ lokomotiv-moscow¬AS ÷ 0¬AZ ÷ 0¬AG ÷ 0¬BA ÷ 0¬BC ÷ 0¬WN ÷ SPA¬AF ÷ Спартак Москва¬JB ÷ MLDtmqWM¬WV ÷ spartak-moscow¬AS ÷ 0¬AZ ÷ 0¬AH ÷ 0¬BB ÷ 0¬BD ÷ 0¬AW ÷ 1¬

AA ÷ n564453e¬AD ÷ 1520161200¬ADE ÷ 1520161200¬AB ÷ 3¬CR ÷ 3¬AC ÷ 3¬CX ÷ Уфа¬ER ÷ Тур 21¬RW ÷ 0¬AX ÷ 1¬BX ÷ -1¬WQ ÷ ¬WM ÷ UFA¬AE ÷ Уфа¬JA ÷ vJaC020M¬WU ÷ ufa¬AS ÷ 0¬AZ ÷ 0¬AG ÷ 1¬BA ÷ 0¬BC ÷ 1¬WN ÷ DYN¬AF ÷ Динамо Москва¬JB ÷ YuaGaMFS¬WV ÷ dynamo-moscow¬AS ÷ 0¬AZ ÷ 0¬AH ÷ 1¬BB ÷ 1¬BD ÷ 0¬AW ÷ 1¬

Футбол чемпіонат росії 2017 2018 турнірна таблиця розклад

Календар чемпіонату Росії з футболу 2017-2018. Результати, розклад матчів та ігор. Прем'єр Ліга. Футбол. Турнірна таблиця.

15:00. Урал (Єкатеринбург) - Ростов (Ростов-на-Дону) 1: 1, Димитров, 41 - з пенальті (1: 0). Гацкан, 60 (1: 1).

17:30. Тосно (Тосно) - Уфа (Уфа) 0: 1, Сисуєв, 65 (0: 1).

20:00. Анжи (Махачкала) - ЦСКА (Москва) 1: 3, Васін, 21 (0: 1). Головін, 49 (0: 2). Маркелов, 64 (1: 2). Натхо, 79 - з пенальті (1: 3).

11:00. СКА-Хабаровськ (Хабаровськ) - Зеніт (Санкт-Петербург) 0: 2, Кузя, 52 (0: 1). Кокорін, 81 (0: 2).

17:30. Рубін (Казань) - Краснодар (Краснодар) 1: 2, Лаборде, 17 (0: 1). Лаборде, 33 (0: 2). Летьєнн, 72 (1: 2).

21.30. Ахмат (Грозний) - Амкар (Перм) 1: 0, Лео, 39 (1: 0).

19:30. Локомотив (Москва) - Арсенал (Тула) 1: 0, Кверквелія, 57 (1: 0).

19:30. Динамо (Москва) - Спартак (Москва) 2: 2, Квінсі Промес, 29 (0: 1). Луїс Адріано, 32 (0: 2). Кирило Панченко, 54 (1: 2). Олександр Таша, 90 + 2 (2: 2).

19:30. Анжи (Махачкала) - Амкар (Перм) 1: 0, Бризгалов, 23 (1: 0).

19:30. ЦСКА (Москва) - Локомотив (Москва) 1: 3, Фарфан, 24 (0: 1). Вітіну, 42 (1: 1). Арі, 66 (1: 2). Тарасов, 74 (1: 3).

17:30. Зеніт (Санкт-Петербург) - Рубін (Казань) 2: 1, Жемалетдінов, 45 + 1 (0: 1). Дріуссі, 51 (1: 1). Дріуссі, 90 + 1 (2: 1).

20:00. Краснодар (Краснодар) - Тосно (Тосно) 2: 0, Перейра, 58 (1: 0). Жоаозіньо, 66 (2: 0).

15:00. Уфа (Уфа) - Спартак (Москва) 0: 0.

17:30. Динамо (Москва) - Урал (Єкатеринбург) 0: 1, Чантурія, 89 (0: 1).

20:00. Ростов (Ростов-на-Дону) - Ахмат (Грозний) 0: 1, Садаєв, 54 (0: 1).

19:30. Арсенал (Тула) - СКА-Хабаровськ (Хабаровськ) 1: 0, Ткачов, 18 (1: 0).

15:00. ЦСКА (Москва) - СКА-Хабаровськ (Хабаровськ) 2: 0, Головін, 4 (1: 0). Натхо, 37 - з пенальті (2: 0).

15:00. Урал (Єкатеринбург) - Уфа (Уфа) 1: 1, Ігбун, 17 (0: 1). Табідзе - в свої ворота, 88 (1: 1).

17:30. Рубін (Казань) - Арсенал (Тула) 2: 1, Шевченко, 34 (0: 1). Сонг, 60 (1: 1). Цакташ, 75 - з пенальті (2: 1).

20:00. Ахмат (Грозний) - Динамо (Москва) 2: 0, Мітрішев, 80 (1: 0). Родолфо, 83 - з пенальті (2: 0).

15:00. Амкар (Перм) - Ростов (Ростов-на-Дону) 0: 1, Зуєв, 66 (0: 1).

17:30. Локомотив (Москва) - Анжи (Махачкала) 1: 0, Фернандеш, 81 (1: 0).

20:00. Тосно (Тосно) - Зеніт (Санкт-Петербург) 0: 1, Кокорін, 10 (0: 1).

19:30. Спартак (Москва) - Краснодар (Краснодар) 2: 0, Промес, 38 - з пенальті (1: 0). Фернандо, 45 + 1 (2: 0).

20:00. Анжи (Махачкала) - Ростов (Ростов-на-Дону) 0: 1, Дядюн, 19 (0: 1).

15:00. Уфа (Уфа) - Ахмат (Грозний) 3: 2, Лео, 48 (0: 1). Йокич, 80 (1: 1). Аликин, 84 (2: 1). Сисуєв, 86 (3: 1). Анхель, 90 + 3 (3: 2).

17:30. Динамо (Москва) - Амкар (Перм) 3: 0, Панченко, 49 (1: 0). Зотов, 64 (2: 0). Вандерсон, 82 (3: 0).

20:00. Локомотив (Москва) - СКА-Хабаровськ (Хабаровськ) 1: 0, Олексій Андрійович Міранчук, 77 (1: 0).

15:00. Арсенал (Тула) - Тосно (Тосно) 1: 2, Берхамов, 40 (1: 0). Галіулін, 48 (1: 1). Марков, 55 (1: 2).

17:30. ЦСКА (Москва) - Рубін (Казань) 1: 2, Жонатас, 2 (0: 1). Жонатас, 10 (0: 2). Щенніков, 13 (1: 2).

20:00. Зеніт (Санкт-Петербург) - Спартак (Москва) 5: 1, Кокорін, 36 (1: 0). Єрохін, 45 + 1 (2: 0). Крішіто, 57 (3: 0). Кузя, 63 (4: 0). Промес, 72 - з пенальті (4: 1). Ребров, 77 - в свої ворота (5: 1).

20:00. Краснодар (Краснодар) - Урал (Єкатеринбург) 1: 1, Ароян, 15 (0: 1). Гранквіст, 90 + 5 - з пенальті (1: 1).

11:00. СКА-Хабаровськ (Хабаровськ) - Анжи (Махачкала) 2: 0, Маркович, 68 (1: 0). Калинський, 90 + 4 (2: 0).

17:30. Амкар (Перм) - Уфа (Уфа) 0: 0.

17:30. Урал (Єкатеринбург) - Зеніт (Санкт-Петербург) 1: 1, Бікфалві, 35 (1: 0). Кокорін, 60 (1: 1).

20:00. Тосно (Тосно) - ЦСКА (Москва) 1: 2, Оланаре, 49 (0: 1). Заболотний, 56 (1: 1). Дзагоєв, 62 (1: 2).

19:30. Спартак (Москва) - Арсенал (Тула) 2: 0, Промес, 20 (1: 0). Зе Луїш, 84 (2: 0).

20:00. Ростов (Ростов-на-Дону) - Динамо (Москва) 1: 0, Калачов, 19 - з пенальті (1: 0).

20:00. Рубін (Казань) - Локомотив (Москва) 1: 1, Жемалетдінов, 63 - з пенальті (1: 0). Кверквелія, 90 + 1 (1: 1).

20:00. Ахмат (Грозний) - Краснодар (Краснодар) 2: 3, Мартинович, 53 (0: 1). Ісмаел, 73 (1: 1). Клаессон, 77 (1: 2). Швець, 90 (2: 2). Ігнатьєв, 92 (2: 3).

15:00. Уфа (Уфа) - Ростов (Ростов-на-Дону) 1: 4, Ванек, 55 (1: 0). Гацкан, 57 (1: 1). Калачов, 64 - з пенальті (1: 2). Калачов, 66 (1: 3). Мевля, 77 (1: 4).

17:30. ЦСКА (Москва) - Спартак (Москва) 2: 1, Пашаліч, 48 (0: 1). Щенніков, 83 (1: 1). Вітіну, 85 (2: 1).

20:00. Анжи (Махачкала) - Динамо (Москва) 1: 3, Яковлєв, 9 (1: 0). Бечирай, 15 (1: 1). Панченко, 34 (1: 2). Панченко, 76 - з пенальті (1: 3).

11:00. СКА-Хабаровськ (Хабаровськ) - Рубін (Казань) 1: 1, Христов, 82 (1: 0). Цакташ, 90 + 2 (1: 1).

17:30. Локомотив (Москва) - Тосно (Тосно) 0: 2, Кверквелія, 51 - в свої ворота (0: 1). Заболотний, 90 + 5 (0: 2).

20:00. Краснодар (Краснодар) - Амкар (Перм) 1: 1, Клаессон, 25 (1: 0). Гащенка, 76 (1: 1).

20:00. Зеніт (Санкт-Петербург) - Ахмат (Грозний) 4: 0, Паредес, 28 (1: 0). Кокорін, 50 (2: 0). Кузя, 68 (3: 0). Жирков, 84 (4: 0).

19:30. Арсенал (Тула) - Урал (Єкатеринбург) 2: 2, Сунзу, 5 (1: 0). Максимов, 10 (2: 0). Бікфалві, 42 (2: 1). Євсєєв, 69 (2: 2).

19:30. Тосно (Тосно) - СКА-Хабаровськ (Хабаровськ) 0: 0.

15:00. Урал (Єкатеринбург) - ЦСКА (Москва) 0: 0.

17:30. Спартак (Москва) - Локомотив (Москва) 3: 4, Глушаков, 30 (1: 0). Луїс Адріано, 43 (2: 0). Баринов, 48 (2: 1). Ал.Міранчук, 68 (2: 2). Коломейцев, 83 (2: 3). Фернандеш, 90 + 1 (2: 4). Промес, 90 + 2 (3: 4).

20:00. Рубін (Казань) - Анжи (Махачкала) 6: 0, Жонатас, 4 (1: 0). Караденіз, 15 (2: 0). Жонатас, 31 (3: 0). Набиуллин, 62 (4: 0). М`Віла, 85 (5: 0). Летьєнн, 87 (6: 0).

15:00. Амкар (Перм) - Зеніт (Санкт-Петербург) 0: 1, Кокорін, 61 (0: 1).

17:30. Динамо (Москва) - Уфа (Уфа) 1: 1, Ванек, 45 (0: 1). Зотов, 87 (1: 1).

20:00. Ростов (Ростов-на-Дону) - Краснодар (Краснодар) 0: 0.

20:00. Ахмат (Грозний) - Арсенал (Тула) 1: 2, Ткачов, 30 (0: 1). Садаєв, 74 (1: 1). Джорджевіч, 76 (1: 2).

20:00. Анжи (Махачкала) - Уфа (Уфа) 1: 0, Лескано, 18 (1: 0).

15:00. Арсенал (Тула) - Амкар (Перм) 0: 1, Рязанцев, 21 (0: 1).

17:30. Рубін (Казань) - Тосно (Тосно) 1: 0, Канунніков, 19 (1: 0).

20:00. Локомотив (Москва) - Урал (Єкатеринбург) 2: 1, Фарфан, 21 (1: 0). Гілерме, 32 - в свої ворота (1: 1). Олексій Андрійович Міранчук, 56 (2: 1).

12.00. СКА-Хабаровськ (Хабаровськ) - Спартак (Москва) 0: 0.

17:30. ЦСКА (Москва) - Ахмат (Грозний) 0: 1, Садаєв, 45 (0: 1).

20:00. Зеніт (Санкт-Петербург) - Ростов (Ростов-на-Дону) 0: 0.

20:00. Краснодар (Краснодар) - Динамо (Москва) 2: 0, Смолов, 27 (1: 0). Смолов, 60 (2: 0).

17:30. Амкар (Перм) - ЦСКА (Москва) 0: 1, Жамалетдінов, 52 (0: 1).

14:00. Тосно (Тосно) - Анжи (Махачкала) 2: 2, Марков, 5 (1: 0). Прудников, 18 (1: 1). Данченко, 25 (1: 2). Галіулін, 63 (2: 2).

16:30. Ростов (Ростов-на-Дону) - Арсенал (Тула) 2: 2, Юсупов, 7 (1: 0). Джорджевіч, 32 (1: 1). Джорджевіч, 70 (1: 2). Калачов, 85 - з пенальті (2: 2).

19.00. Спартак (Москва) - Рубін (Казань) 1: 0, Промес, 48 (1: 0).

14:00. Динамо (Москва) - Зеніт (Санкт-Петербург) 0: 0.

16:30. Уфа (Уфа) - Краснодар (Краснодар) 0: 1, Смолов, 75 (0: 1).

19.00. Ахмат (Грозний) - Локомотив (Москва) 1: 1, Родолфо, 55 - в свої ворота (0: 1). Раванеллі, 84 (1: 1).

17:30. Урал (Єкатеринбург) - СКА-Хабаровськ (Хабаровськ) 1: 1, Чантурія, 54 - з пенальті (1: 0). Федотов, 76 (1: 1).

19:30. Арсенал (Тула) - Динамо (Москва) 1: 0, Бєляєв, 17 (1: 0).

16:30. ЦСКА (Москва) - Ростов (Ростов-на-Дону) 2: 0, В. Березуцький, 30 (1: 0). Вітіну, 68 (2: 0).

19.00. Анжи (Махачкала) - Краснодар (Краснодар) 1: 5, Смолов, 39 (0: 1). Классон, 55 (0: 2). Вандерсон, 67 (0: 3). Вандерсон, 71 (0: 4). Полуяхтов, 77 (1: 4). Окріашвілі, 79 (1: 5).

11:00. СКА-Хабаровськ (Хабаровськ) - Ахмат (Грозний) 2: 2, Савичев, 13 (1: 0). Мбенге, 65 (1: 1). Швець, 82 (1: 2). Христов, 88 (2: 2).

13.00. Тосно (Тосно) - Спартак (Москва) 2: 2, Джикия, 35 (0: 1). Пашаліч, 63 (0: 2). Марков, 86 (1: 2). Заболотний, 90 (2: 2).

16:30. Рубін (Казань) - Урал (Єкатеринбург) 0: 1, Бікфалві, 87 (0: 1).

19:30. Локомотив (Москва) - Амкар (Перм) 0: 1, Гащенка, 1 (0: 1).

20:00. Зеніт (Санкт-Петербург) - Уфа (Уфа) 3: 0, Дріуссі, 9 (1: 0). Крішіто, 22 - з пенальті. (2: 0). Кокорін, 77 (3: 0).

16:30. Динамо (Москва) - ЦСКА (Москва) 0: 0.

19.00. Спартак (Москва) - Анжи (Махачкала) 2: 2, Луїс Адріано, 14 - з пенальті (1: 0). Самарджич, 74 (1: 1). Кацав, 78 (1: 2). Мельгарехо, 90 + 2 (2: 2).

14:00. Урал (Єкатеринбург) - Тосно (Тосно) 3: 1, Чантурія, 5 - з пенальті (1: 0). Євсєєв, 9 (2: 0). Бікфалві, 55 - з пенальті (3: 0). Труіч, 85 (3: 1).

16:30. Ростов (Ростов-на-Дону) - Локомотив (Москва) 0: 1, Едер, 90 + 4 (0: 1).

16:30. Уфа (Уфа) - Арсенал (Тула) 1: 0, Ігбун, 77 (1: 0).

19.00. Краснодар (Краснодар) - Зеніт (Санкт-Петербург) 0: 2, Єрохін, 30 (0: 1). Полоз, 36 (0: 2).

17:00. Амкар (Перм) - СКА-Хабаровськ (Хабаровськ) 3: 0, Гол, 38 (1: 0). Бодул, 84 (2: 0). Комолов, 90 + 4 (3: 0).

19:30. Ахмат (Грозний) - Рубін (Казань) 1: 0, Оздоєв, 85 - в свої ворота (1: 0).

19:30. Арсенал (Тула) - Краснодар (Краснодар) 1: 0, Джорджевіч, 16 (1: 0).

11:30. СКА-Хабаровськ (Хабаровськ) - Ростов (Ростов-на-Дону) 2: 1, Маркович, 17 (1: 0). Устинов, 45 (1: 1). Дедечко, 71 (2: 1).

14:00. Тосно (Тосно) - Ахмат (Грозний) 1: 0, Марков, 77 (1: 0).

16:30. Рубін (Казань) - Амкар (Перм) 0: 1, Гол, 83 (0: 1).

19.00. Спартак (Москва) - Урал (Єкатеринбург) 2: 0, Самедов, 36 (1: 0). Педро Роша, 51 (2: 0).

14:00. ЦСКА (Москва) - Уфа (Уфа) 0: 0.

16:30. Локомотив (Москва) - Динамо (Москва) 3: 0, М.Фернандеш, 24 (1: 0). Едер, 33 (2: 0). Ал.Міранчук, 58 (3: 0).

19.00. Анжи (Махачкала) - Зеніт (Санкт-Петербург) 2: 2, Данченко, 20 (1: 0). Кокорін, 57 (1: 1). Кацав, 59 (2: 1). Паредес, 85 (2: 2).

19:30. Ахмат (Грозний) - Спартак (Москва) 1: 2, Глушаков, 30 (0: 1). Родолфо, 70 - з пенальті (1: 1). Мельгарехо, 72 (1: 2).

14:00. Динамо (Москва) - СКА-Хабаровськ (Хабаровськ) 2: 0, Козлов, 18 (1: 0). Таша, 79 (2: 0).

16:30. Урал (Єкатеринбург) - Анжи (Махачкала) 2: 1, Бікфалві, 56 (1: 0). Ільїн, 87 (2: 0). Бризгалов, 88 (2: 1).

19.00. Краснодар (Краснодар) - ЦСКА (Москва) 0: 1, Березуцький, 38 (0: 1).

14:00. Уфа (Уфа) - Локомотив (Москва) 1: 0, Ігбун, 76 (1: 0).

16:30. Ростов (Ростов-на-Дону) - Рубін (Казань) 0: 1, М'Віла, 67 (0: 1).

19.00. Зеніт (Санкт-Петербург) - Арсенал (Тула) 0: 1, Кангва, 73 (0: 1).

17:30. Амкар (Перм) - Тосно (Тосно) 0: 0.

11:30. СКА-Хабаровськ (Хабаровськ) - Уфа (Уфа) 2: 2, Дімідко, 11 (1: 0). Дедечко, 39 (2: 0). Кротов, 54 (2: 1). Кротов, 72 (2: 2).

14:00. Тосно (Тосно) - Ростов (Ростов-на-Дону) 1: 1, Марков, 17 (1: 0). Інгасон, 56 - з пенальті (1: 1).

16:30. Рубін (Казань) - Динамо (Москва) 0: 0.

19.00. Спартак (Москва) - Амкар (Перм) 0: 0.

14:00. Урал (Єкатеринбург) - Ахмат (Грозний) 2: 0, Димитров, 33 (1: 0). Євсєєв, 79 (2: 0).

16:30. ЦСКА (Москва) - Зеніт (Санкт-Петербург) 0: 0.

19.00. Анжи (Махачкала) - Арсенал (Тула) 3: 2, Габулов, 7 - в свої ворота (1: 0). Ткачов, 40 (1: 1). Хубулов, 49 - з пенальті (2: 1). Гулієв, 64 (3: 1). Джорджевіч, 65 (3: 2).

19:30. Локомотив (Москва) - Краснодар (Краснодар) 2: 0, Олексій Андрійович Міранчук, 25 (1: 0). Мануел Фернандеш, 85 (2: 0).

19:30. Арсенал (Тула) - ЦСКА (Москва) 1: 0, Чаушіч, 80 (1: 0).

19.00. Ростов (Ростов-на-Дону) - Спартак (Москва) 2: 2, Іонів, 20 (1: 0). Фернандо, 31 (1: 1). Глушаков, 34 (1: 2). Вілюш, 87 (2: 2).

11:30. Амкар (Перм) - Урал (Єкатеринбург) 1: 1, Сиваков, 22 - з пенальті (1: 0). Євсєєв, 48 (1: 1).

14:00. Динамо (Москва) - Тосно (Тосно) 0: 1, Галіулін, 9 (0: 1).

16:30. Зеніт (Санкт-Петербург) - Локомотив (Москва) 0: 3, Фарфан, 57 (0: 1). Фарфан, 69 (0: 2). Олексій Андрійович Міранчук, 77 (0: 3).

19.00. Краснодар (Краснодар) - СКА-Хабаровськ (Хабаровськ) 4: 1, Клаессон, 11 (1: 0). Смолов, 41 (2: 0). Маркович, 60 - з пенальті (2: 1). Смолов, 80 - з пенальті (3: 1). Вандерсон, 89 (4: 1).

17:00. Уфа (Уфа) - Рубін (Казань) 2: 1, Гекденіз Караденіз, 3 (0: 1). Стоцький, 36 (1: 1). Ванек, 90 (2: 1).

19:30. Ахмат (Грозний) - Анжи (Махачкала) 1: 1, Анхель, 93+ (1: 0). Яковлєв, 96+ (1: 1).

17:30. Урал (Єкатеринбург) - Динамо (Москва) 2: 2, Балажіц, 17 (1: 0). Шуніч, 49 (1: 1). Терехов, 74 (1: 2). Балажіц, 90 + 1 (2: 2).

16:30. Тосно (Тосно) - Краснодар (Краснодар) 1: 3, Заболотний, 4 (1: 0). Смолов, 12 (1: 1). Газінський, 35 (1: 2). Смолов, 38 (1: 3).

19.00. Ахмат (Грозний) - Ростов (Ростов-на-Дону) 1: 0, Мбенге, 51 (1: 0).

16:30. Локомотив (Москва) - ЦСКА (Москва) 2: 2, Олексій Андрійович Міранчук, 14 (1: 0). Вітіну, 28 (1: 1). Натхо, 43 (1: 2). Мануел Фернандеш, 87 (2: 2).

14:00. Амкар (Перм) - Анжи (Махачкала) 1: 2, Маркелов, 6 (0: 1). Костюков, 12 (1: 1). Маркелов, 28 (1: 2).

11:00. СКА-Хабаровськ (Хабаровськ) - Арсенал (Тула) 1: 2, Кангва, 5 (0: 1). Федотов, 33 (1: 1). Джорджевіч, 86 (1: 2).

19.00. Рубін (Казань) - Зеніт (Санкт-Петербург) 0: 0.

19.00. Спартак (Москва) - Уфа (Уфа) 3: 1, Ігбун, 10 (0: 1). Фернандо, 37 (1: 1). Промес, 63 (2: 1). Луїс Адріано, 80 (3: 1).

11:00. СКА-Хабаровськ (Хабаровськ) - ЦСКА (Москва) 2: 4, Дедечко, 5 (1: 0). Дзагоєв, 12 (1: 1). Вернблум, 74 (1: 2). Маркович, 82 (2: 2). Вернблум, 83 (2: 3). Вітіну, 90 + 3 (2: 4).

14:00. Динамо (Москва) - Ахмат (Грозний) 1: 1, Анхель, 31 (0: 1). Луценко, 62 (1: 1).

16:30. Краснодар (Краснодар) - Спартак (Москва) 1: 4, Луїс Адріано, 8 (0: 1). Зе Луїш, 28 (0: 2). Луїс Адріано, 86 (0: 3). Клаессон, 88 (1: 3). Промес, 90 (1: 4).

19.00. Арсенал (Тула) - Рубін (Казань) 0: 0.

11:30. Уфа (Уфа) - Урал (Єкатеринбург) 2: 0, Стоцький, 28 (1: 0). Кротов, 58 (2: 0).

14:00. Анжи (Махачкала) - Локомотив (Москва) 0: 1, Олексій Олексій Андрійович Міранчук, 43 (0: 1).

16:30. Ростов (Ростов-на-Дону) - Амкар (Перм) 0: 0.

19.00. Зеніт (Санкт-Петербург) - Тосно (Тосно) 5: 0, Паредес, 20 - з пенальті (1: 0). Кузя, 52 (2: 0). Іванович, 64 (3: 0). Кокорін, 70 (4: 0). Дзюба, 86 (5: 0).

17:30. Амкар (Перм) - Динамо (Москва) 2: 1, Гол, 48 (1: 0). Луценко, 54 - з пенальті (1: 1). Езатолахі, 68 (2: 1).

16:30. Тосно (Тосно) - Арсенал (Тула) 3: 2, Чаушіч, 28 (0: 1). Марков, 61 (1: 1). Ткачов, 75 (1: 2). Марков, 79 (2: 2). Марков, 81 (3: 2).

19.00. Ахмат (Грозний) - Уфа (Уфа) 2: 1, Сампайо, 45 (1: 0). Лео, 54 (2: 0). Обляков, 87 (2: 1).

11:30. Урал (Єкатеринбург) - Краснодар (Краснодар) 0: 1, Смолов, 34 (0: 1).

16:00. Ростов (Ростов-на-Дону) - Анжи (Махачкала) 2: 0, Бухаров, 44 - з пенальті (1: 0). Бухаров, 58 (2: 0).

14:00. Рубін (Казань) - ЦСКА (Москва) 0: 1, Вернблум, 45 + 1 (0: 1).

12.00. СКА-Хабаровськ (Хабаровськ) - Локомотив (Москва) 1: 2, Черевко, 15 - в свої ворота (0: 1). Федотов, 17 (1: 1). Фарфан, 90 + 3 (1: 2).

19:30. Спартак (Москва) - Зеніт (Санкт-Петербург) 3: 1, Самедов, 19 (1: 0). Луїс Адріано, 30 (2: 0). Крішіто, 35 (2: 1). Пашаліч, 90 + 8 (3: 1).

19:30. ЦСКА (Москва) - Тосно (Тосно) 6: 0, Вітіну, 10 - з пенальті (1: 0). Вітіну, 27 - з пенальті (2: 0). Васін, 32 (3: 0). Натхо, 55 (4: 0). Головін, 58 (5: 0). Вернблум, 61 (6: 0).

19:30. Арсенал (Тула) - Спартак (Москва) 0: 1, Глушаков, 90 (0: 1).

14:00. Зеніт (Санкт-Петербург) - Урал (Єкатеринбург) 2: 1, Маммана, 6 - в свої ворота (0: 1). Портнягин, 31 - в свої ворота (1: 1). Кокорін, 76 (2: 1).

14:00. Динамо (Москва) - Ростов (Ростов-на-Дону) 2: 0, Бечирай, 42 (1: 0). Таша, 45 (2: 0).

16:30. Локомотив (Москва) - Рубін (Казань) 1: 0, Фарфан, 87 (1: 0).

14:00. Уфа (Уфа) - Амкар (Перм) 3: 0, Ігбун, 53 (1: 0). Ігбун, 69 (2: 0). Обляков, 80 (3: 0).

16:30. Краснодар (Краснодар) - Ахмат (Грозний) 3: 2, Швець, 29 (0: 1). Ісмаел, 37 (0: 2). Смолов, 52 (1: 2). Мамаєв, 68 (2: 2). Жоаозіньо, 90 + 2 (3: 2).

19.00. Анжи (Махачкала) - СКА-Хабаровськ (Хабаровськ) 4: 0, Лескано, 1 (1: 0). Полуяхтов, 8 (2: 0). Маркелов, 43 (3: 0). Армаш, 85 (4: 0).

17:30. Урал (Єкатеринбург) - Арсенал (Тула) 1: 1, Портнягин, 30 (1: 0). Джорджевіч, 73 (1: 1).

14:00. Динамо (Москва) - Анжи (Махачкала) 2: 0, Таша, 7 (1: 0). Луценко, 60 (2: 0).

16:30. Рубін (Казань) - СКА-Хабаровськ (Хабаровськ) 3: 1, Сердар Азмун, 25 (1: 0). Канунніков, 40 (2: 0). Оздоєв, 49 (3: 0). Максименко, 73 (3: 1).

14:00. Амкар (Перм) - Краснодар (Краснодар) 1: 3, Грицаєнко, 13 (0: 1). Ігнатьєв, 32 (0: 2). Клаессон, 46 (0: 3). Форбс, 57 (1: 3).

16:30. Спартак (Москва) - ЦСКА (Москва) 3: 0, Промес, 10 (1: 0). Промес, 61 (2: 0). Пашаліч, 90 + 8 (3: 0).

19.00. Ростов (Ростов-на-Дону) - Уфа (Уфа) 1: 0, Інгасон, 22 (1: 0).

19:30. Тосно (Тосно) - Локомотив (Москва) 1: 3, Фарфан, 19 (0: 1). Едер, 54 (0: 2). Труіч, 69 (1: 2). Фарфан, 73 (1: 3).

19:30. Ахмат (Грозний) - Зеніт (Санкт-Петербург) 0: 0.

19:30. Анжи (Махачкала) - Рубін (Казань) 1: 1, Попов, 36 (0: 1). Лескано, 90 + 1 (1: 1).

14:00. ЦСКА (Москва) - Урал (Єкатеринбург) 1: 0, Дзагоєв, 59 (1: 0).

16:30. Зеніт (Санкт-Петербург) - Амкар (Перм) 0: 0.

19.00. Краснодар (Краснодар) - Ростов (Ростов-на-Дону) 3: 1, Смолов, 28 (1: 0). Іонів, 45 (1: 1 - з пенальті). Смолов, 60 (2: 1 - з пенальті). Мамаєв, 89 (3: 1).

11:00. СКА-Хабаровськ (Хабаровськ) - Тосно (Тосно) 0: 1, Мірза, 69 (0: 1).

14:00. Уфа (Уфа) - Динамо (Москва) 1: 1, Марков, 17 - з пенальті (0: 1). Пауревіч, 51 (1: 1).

16:30. Локомотив (Москва) - Спартак (Москва) 0: 0.

19.00. Арсенал (Тула) - Ахмат (Грозний) 1: 0, Чаушіч, 90 + 2 (1: 0).

17:30. Амкар (Перм) - Арсенал (Тула) 0: 2, Дзюба, 11 (0: 1). Ткачов, 83 (0: 2).

14:00. Уфа (Уфа) - Анжи (Махачкала) 3: 2, Нікітін, 57 (1: 0). Лескано, 64 (1: 1). Пауревіч, 65 (2: 1). Йокич, 67 (3: 1). Полуяхтов, 82 (3: 2).

16:30. Динамо (Москва) - Краснодар (Краснодар) 0: 0.

19.00. Тосно (Тосно) - Рубін (Казань) 0: 1, Подберезкин, 75 (0: 1).

14:00. Ростов (Ростов-на-Дону) - Зеніт (Санкт-Петербург) 0: 0.

19.00. Спартак (Москва) - СКА-Хабаровськ (Хабаровськ) 1: 0, Фернандо, 90 (1: 0).

16:30. Ахмат (грізний) - ЦСКА (Москва) 0: 3, Головін, 6 (0: 1). Вітіну, 28 (0: 2). Ігнашевич, 68 (0: 3).

17:00. Урал (Єкатеринбург) - Локомотив (Москва) 0: 2, Олексій Андрійович Міранчук, 11 (0: 1). Мануел Фернандеш, 15 - з пенальті (0: 2).

11:00. СКА-Хабаровськ (Хабаровськ) - Урал (Єкатеринбург)

14:00. Арсенал (Тула) - Ростов (Ростов-на-Дону)

16:30. Краснодар (Краснодар) - Уфа (Уфа)

19.00. Анжи (Махачкала) - Тосно (Тосно)

19.00. Рубін (Казань) - Спартак (Москва)

19:30. Локомотив (Москва) - Ахмат (Грозний)

19:30. ЦСКА (Москва) - Амкар (Перм)

19:30. Зеніт (Санкт-Петербург) - Динамо (Москва)

Краснодар (Краснодар) - Анжи (Махачкала)

Амкар (Перм) - Локомотив (Москва)

Ахмат (Грозний) - СКА-Хабаровськ (Хабаровськ)

Урал (Єкатеринбург) - Рубін (Казань)

Спартак (Москва) - Тосно (Тосно)

Ростов (Ростов-на-Дону) - ЦСКА (Москва)

Динамо (Москва) - Арсенал (Тула)

Уфа (Уфа) - Зеніт (Санкт-Петербург)

Анжи (Махачкала) - Спартак (Москва)

Локомотив (Москва) - Ростов (Ростов-на-Дону)

СКА-Хабаровськ (Хабаровськ) - Амкар (Перм)

Рубін (Казань) - Ахмат (Грозний)

Тосно (Тосно) - Урал (Єкатеринбург)

ЦСКА (Москва) - Динамо (Москва)

Арсенал (Тула) - Уфа (Уфа)

Зеніт (Санкт-Петербург) - Краснодар (Краснодар)

Зеніт (Санкт-Петербург) - Анжи (Махачкала)

Динамо (Москва) - Локомотив (Москва)

Ростов (Ростов-на-Дону) - СКА-Хабаровськ (Хабаровськ)

Амкар (Перм) - Рубін (Казань)

Ахмат (Грозний) - Тосно (Тосно)

Урал (Єкатеринбург) - Спартак (Москва)

Уфа (Уфа) - ЦСКА (Москва)

Краснодар (Краснодар) - Арсенал (Тула)

Анжи (Махачкала) - Урал (Єкатеринбург)

Локомотив (Москва) - Уфа (Уфа)

СКА-Хабаровськ (Хабаровськ) - Динамо (Москва)

Рубін (Казань) - Ростов (Ростов-на-Дону)

Тосно (Тосно) - Амкар (Перм)

Спартак (Москва) - Ахмат (Грозний)

ЦСКА (Москва) - Краснодар (Краснодар)

Арсенал (Тула) - Зеніт (Санкт-Петербург)

Арсенал (Тула) - Анжи (Махачкала)

Краснодар (Краснодар) - Локомотив (Москва)

Уфа (Уфа) - СКА-Хабаровськ (Хабаровськ)

Динамо (Москва) - Рубін (Казань)

Ростов (Ростов-на-Дону) - Тосно (Тосно)

Амкар (Перм) - Спартак (Москва)

Ахмат (Грозний) - Урал (Єкатеринбург)

Зеніт (Санкт-Петербург) - ЦСКА (Москва)

6 травня 2018 року, неділя

Анжи (Махачкала) - Ахмат (Грозний)

Локомотив (Москва) - Зеніт (Санкт-Петербург)

СКА-Хабаровськ (Хабаровськ) - Краснодар (Краснодар)

Рубін (Казань) - Уфа (Уфа)

Тосно (Тосно) - Динамо (Москва)

Спартак (Москва) - Ростов (Ростов-на-Дону)

Урал (Єкатеринбург) - Амкар (Перм)

ЦСКА (Москва) - Арсенал (Тула)

ЦСКА (Москва) - Анжи (Махачкала)

Арсенал (Тула) - Локомотив (Москва)

Зеніт (Санкт-Петербург) - СКА-Хабаровськ (Хабаровськ)

Краснодар (Краснодар) - Рубін (Казань)

Уфа (Уфа) - Тосно (Тосно)

Динамо (Москва) - Спартак (Москва)

Ростов (Ростов-на-Дону) - Урал (Єкатеринбург)

Амкар (Перм) - Ахмат (Грозний)

Календар чемпіонату Росії з футболу 2017-2018. Результати, розклад матчів та ігор. Прем'єр Ліга. Футбол. Турнірна таблиця.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Загрузка...
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

86 − 79 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: